LENNART FRISK. Solnedgång sjön Krön, olja på duk, signerad.

486866. LENNART FRISK. Solnedgång sjön Krön, olja på duk, signerad.

ca 80 x 100 cm.

Mindre slitage.

Lennart Frisk (1943–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 80 x 100 cm.

Mindre slitage.

Lennart Frisk (1943–2000)

Antal besök: 981