GLASVAS. "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors. 1950/60-tal.

486855. GLASVAS. "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors. 1950/60-tal.

1 st vas med grön glasmassa
Höjd 30 cm
Signerad Coquille Flygsfors.

Bruksslitage, repor på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st vas med grön glasmassa
Höjd 30 cm
Signerad Coquille Flygsfors.

Antal besök: 959