KAFFE-FRUKTSERVIS, 27 delar, porslin, Bavaria.

486800. KAFFE-FRUKTSERVIS, 27 delar, porslin, Bavaria.

12 koppar med fat, 12 assietter, kakfat och 2 uppläggningsfat.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 380