PÄR IVAR (TÖRNEBACKE) JOGSTAD. Kvinnor vid Hus, olja på duk, signerad Törnebacke.

486781. PÄR IVAR (TÖRNEBACKE) JOGSTAD. Kvinnor vid Hus, olja på duk, signerad Törnebacke.

Dagmått 58 x 68 cm.
Falsmått 61 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 58 x 68 cm.
Falsmått 61 x 70 cm.

Antal besök: 924