ANDERS ZORN. "Cigarettrökerska II", etsning, osignerad.

486739. ANDERS ZORN. "Cigarettrökerska II", etsning, osignerad.

Utgiven för Föreningen för grafisk konst 1893, ca 11,5 x 15,5 cm, bladmått ca 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 1 949