KONSTGLAS, vas, Simon Gate, Orrefors, signerad.

486704. KONSTGLAS, vas, Simon Gate, Orrefors, signerad.

Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 453