SKÅP, allmogemålat trä, 1800-tal.

486683. SKÅP, allmogemålat trä, 1800-tal.

Höjd 180 cm
Bredd 90 cm
Djup 37 cm
Senare målning.

Bruksslitage
Mittlist med mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 180 cm
Bredd 90 cm
Djup 37 cm
Senare målning.

Bruksslitage
Mittlist med mindre skada.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 658