KAFFEKOPPAR samt FAT, 4 delar, "Tippa" samt "Florita", Rörstrand, 1900-talets mitt.

486681. KAFFEKOPPAR samt FAT, 4 delar, "Tippa" samt "Florita", Rörstrand, 1900-talets mitt.

Längd fat 22cm.
Kopp höjd 6cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd fat 22cm.
Kopp höjd 6cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 691