TE- OCK KAFFESERVISDELAR,26 delar, porslin, "Golden Garden", Lomonosov, USSR.

486629. TE- OCK KAFFESERVISDELAR,26 delar, porslin, "Golden Garden", Lomonosov, USSR.

8 kaffekoppar med fat.
6 tekoppar med fat.
8 assietter, diameter 15,5 cm.
Kaffekanna, höjd ca 18 cm.
Gräddkanna
Sockerskål med lock
Uppläggningsfat, diameter 21,5 cm.

Bruksslitage, mindre fotnagg på koppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 kaffekoppar med fat.
6 tekoppar med fat.
Kaffekanna, höjd ca 18 cm.
Gräddkanna
Sockerskål med lock

Antal besök: 1 239