BOHDAN WALKNOWSKI. Landsväg. Olja på duk. Signerad Walknowski och daterad -77.

48660. BOHDAN WALKNOWSKI. Landsväg. Olja på duk. Signerad Walknowski och daterad -77.

90x80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

90x80 cm.

Antal besök: 1 706