MARIE NETZ. Fiskar, mosaik, monogramsignerad.

486596. MARIE NETZ. Fiskar, mosaik, monogramsignerad.

Ca 18,5 x 102,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 18,5 x 102,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 362