MATSALSMÖBEL, antikvit, 11 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

486568. MATSALSMÖBEL, antikvit, 11 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

6 stolar, 96 cm
2 karmstolar, 95 cm
Matbord, höjd 74 cm, längd 140 cm, bredd 100 cm
Serveringsskåp med vitrin, höjd 172 cm, bredd 111 cm, djup 43 cm
Hörnskåp med vitrin, höjd 175 cm, bredd 85 cm, djup 60 cm
2 iläggsskivor á 48 cm.

Bruksslitage
Mindre fläckar på enstaka klädsel
Avskav på ett stolsben.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar, 96 cm
2 karmstolar, 95 cm
2 iläggsskivor á 48 cm.

Bruksslitage
Avskav på ett stolsben.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 265