PEO STRÖM. Vas, glas, Alsterfors, signerad.

486552. PEO STRÖM. Vas, glas, Alsterfors, signerad.

Höjd 16,5 cm, diameter 14 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5 cm, diameter 14 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 916