HALLMÖBEL samt GOLVLAMPA, 1900-tal.

48649. HALLMÖBEL samt GOLVLAMPA, 1900-tal.

Hallmöbel märkt "Chippy Telephone seats", längd ca 84, bredd 37, höjd 58 cm.
Golvlampa höj-/sänkbar, glaskupa.

Slitage. Stötmärken. Fläckar. Fanerskador,.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 030