HUSHÅLLSVÅG, Lindells Patent, Sverige, 1900-talets första del.

486496. HUSHÅLLSVÅG, Lindells Patent, Sverige, 1900-talets första del.

Höjd 26 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 5 858