VÄGGRELIEF, keramik. Staatliche Majolika Manufaktur Karlsruhe, 1900-talets andra hälft.

486492. VÄGGRELIEF, keramik. Staatliche Majolika Manufaktur Karlsruhe, 1900-talets andra hälft.

44.4 x 31.5 cm.

Krackelyr. Repor. Glasyrbortfall samt smärre nagg på hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

44.4 x 31.5 cm.

Antal besök: 1 216