ALBERT THEODOR GELLERSTEDT. "Den gamla eken", akvarell, monogramsignerad samt daterad 5/7 86.

486450. ALBERT THEODOR GELLERSTEDT. "Den gamla eken", akvarell, monogramsignerad samt daterad 5/7 86.

Bladstorlek ca 14 x 16 cm.

Bladet skadat vid nedre kant. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 14 x 16 cm.

Antal besök: 938