FÅTÖLJER 2 st, Emmor, 1900-tal.

48639. FÅTÖLJER 2 st, Emmor, 1900-tal.

Grön klädsel.

En fåtölj med skadad klädsel. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.

Antal besök: 1 570