BÖCKER, tema "Bilar", mestadels Ford med bland annat autografer av Jackie Stewart samt BÄLTE, dekor av Ford.

486317. BÖCKER, tema "Bilar", mestadels Ford med bland annat autografer av Jackie Stewart samt BÄLTE, dekor av Ford.

Bland annat:
"Jackie Stewart´s Principles of Performance Driving", 1986, med signering samt löst foto signerat av J Stewart.
"Allt för Allas Automobil-kara över södra och mellersta Sverige", 1924.
"Motorinstruktören", 1919.
"Auto-Universum 1965", 1964.
"Klassiska Amerikanska bilar", 1981.

Bälte, läder, spänne med dekor från Ford.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:
"Motorinstruktören", 1919.
"Auto-Universum 1965", 1964.

Slitage, skador.

Antal besök: 952