ARMBAND, sterlingsilver, signerad HS, Danmark.

486272. ARMBAND, sterlingsilver, signerad HS, Danmark.

Längd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 416