SKRIVBORD, 5-lådigt, jugend, 1900-talets början.

486219. SKRIVBORD, 5-lådigt, jugend, 1900-talets början.

Längd 119, bredd 69, höjd 76.

Slitage, repor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 119, bredd 69, höjd 76.

Slitage, repor, skador.

Antal besök: 459