SKÅP, Boullestil, Frankrike, etikettmärkt Bedel & Cie, 1800-talets slut.

486175. SKÅP, Boullestil, Frankrike, etikettmärkt Bedel & Cie, 1800-talets slut.

Med stenskiva.
Längd 113, bredd 42, höjd 105,5 cm.

Slitage, skador, skiva med nagg.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med stenskiva.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 192