GITT LINDBERG. väggtextil, signerad, 1900-talets andra hälft.

486167. GITT LINDBERG. väggtextil, signerad, 1900-talets andra hälft.

Ca 116 x 137 cm.

Slitage, blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 116 x 137 cm.

Slitage, blekt.

Antal besök: 1 769