LISA LARSON. 2 st, stengods, figur, "Lejon Stor" och "Lejon Liten" ur serien Afrika, Gustavsberg.

486014. LISA LARSON. 2 st, stengods, figur, "Lejon Stor" och "Lejon Liten" ur serien Afrika, Gustavsberg.

En signerad och en märkt med etikett. Höjd ca 6-14 cm.

Etikett med slitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikett med slitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 643