DIVERSE MODELLTÅG med delar. Fleischmann samt Lima.

485946. DIVERSE MODELLTÅG med delar. Fleischmann samt Lima.

Lok, vagnar, räls, hus med mera.
Bland annat Fleischmann, lok 1413.

Rost, skador, omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 551