VAS, glas, "Jupiter", Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad.

485911. VAS, glas, "Jupiter", Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad.

Höjd ca. 29,5 cm.

Bruksslitage. Smärre repor på vasens undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 29,5 cm.

Antal besök: 1 179