MATSALSGRUPP, 9 delar, ek, nyrokokostil, 1900-tal.

485884. MATSALSGRUPP, 9 delar, ek, nyrokokostil, 1900-tal.

Bord, två utdragsskivor, höjd 79-80 cm, bredd 100 cm, längd 125 cm, längd med utdragsskivorna 220 cm.
6 st stolar, röda sammetssitsar, höjd 100 cm, bredd 45 cm, en stol något instabil.
2 st karmstolar, röda sammetssitsar, höjd 104 cm, bredd 61 cm.

Förekomst någon defekt och visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 603