TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal.

TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal.
485857. TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal.

Läder samt trä.
Längd ca 49 cm. Höjd ca 41 cm.

Slitage, stötmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läder samt trä.

Slitage, stötmärken, fläckar.

Antal besök: 344