LÅDBIL, trä och metall, 1900-talets första del.

485805. LÅDBIL, trä och metall, 1900-talets första del.

Lådbil med pedaler. Längd 105 cm. Bredd 41 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Smärre skador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 894