SATSBORD, tre delar, jakaranda, Möbelintarsia No 22 - Danmark, 1960-tal.

485779. SATSBORD, tre delar, jakaranda, Möbelintarsia No 22 - Danmark, 1960-tal.

Stämplat: Made in Denmark - Möbelintarsia No 22.
Höjd 46 cm, 55x44 cm.
Höjd 43,5 cm, 46x39 cm.
Höjd 42 cm, 38x36 cm.

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm, 55x44 cm.
Höjd 43,5 cm, 46x39 cm.
Höjd 42 cm, 38x36 cm.

Bra skick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 952