EINAR NERMAN. LITOGRAFIER, 2 stycken, signerade och numrerade.

485771. EINAR NERMAN. LITOGRAFIER, 2 stycken, signerade och numrerade.

Pojke sittande i blomsterfat, mått inom passpartou, 22,5 x 24 cm. Nummer 153/ 360.
Älva, mått inom passpartou, 33 x 23,5 cm. Nummer 153/360.

Ej examinerade ur ramarna.
Något vågig duk på "pojke i blomsterfat".

Einar Nerman (1888–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ramarna.

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besök: 457