DAGFIN SIDSELRUD. Vintermotiv från Norge, olja på duk, signerad D Sidselrud.

485765. DAGFIN SIDSELRUD. Vintermotiv från Norge, olja på duk, signerad D Sidselrud.

40x30 cm

Dagfin Sidselrud, norsk målare, född 1899.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x30 cm

Antal besök: 5 091