SÄNGHIMMEL, trä, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

485753. SÄNGHIMMEL, trä, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Ornamenterat trä.
Diameter 100 cm
Höjd exkl hänge 50 cm

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ornamenterat trä.
Diameter 100 cm
Höjd exkl hänge 50 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 2 397