POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1800-tal.

485620. POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1800-tal.

Längd 46 bredd 27,5 höjd 80 cm.

Slitage, skador, i behov av renovering.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 417