VÄGGPENDYL samt VÄGGLAMPETTER, förgyllda, 1900-tal.

485615. VÄGGPENDYL samt VÄGGLAMPETTER, förgyllda, 1900-tal.

Pendylens höjd 50, bredd ca 35 cm.
Lampetter, höjd 32, bredd 14 cm.

Bruksslitage, smärre skador på förgyllningen på pendylen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 663