SKÖLD, gjutjärn, 18/1900-tal.

SKÖLD, gjutjärn, 18/1900-tal.
485610. SKÖLD, gjutjärn, 18/1900-tal.

Föreställer skidåkande man med vargspjut och med en varg över axeln. Diameter 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 506