FAT samt SKÅL Stengods, "California", Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

485600. FAT samt SKÅL Stengods, "California", Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

Längd 52.5 cm samt 32.5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52.5 cm samt 32.5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 1 584