FRIMÄRKSSAMLING, Sverige, 1800-/1900-tal.

485580. FRIMÄRKSSAMLING, Sverige, 1800-/1900-tal.

2 stycken album med mestadels stämplade frimärken.

Åldersslitage, vissa gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, vissa gulnade.

Antal besök: 512