BRASSKÄRM, bemålat metall, tidigt 1900-tal.

485549. BRASSKÄRM, bemålat metall, tidigt 1900-tal.

Höjd 104 cm.
Bredd 54 cm.

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 104 cm.
Bredd 54 cm.

Antal besök: 457