METALLFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

METALLFÖREMÅL, 1800-1900-tal.
48554. METALLFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

Parlampor, ett par ljusstakar.
Bricka, England mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, England mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 781