LJUSSTAKAR, ett par, majolika, Rörstrand, 1900-talets början.

48549. LJUSSTAKAR, ett par, majolika, Rörstrand, 1900-talets början.

Märkta Rörstrand, Höjd 27 cm.

Slitage och mindre glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta Rörstrand, Höjd 27 cm.

Antal besök: 2 871