JALUSISKÅP, teak, 1900-talets mitt.

485416. JALUSISKÅP, teak, 1900-talets mitt.

Bredd 111, djup 43, höjd 113,5 cm.

Bruksslitage, repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repa.

Antal besök: 823