BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal.

485399. BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal.

Elektrifierad fotogenlampa. Trä och mässing, höjd ca. 71 cm.

Bruksslitage. Kuphållare med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 580