PANELVÄGG, jakaranda, "Radikal", IKEA, 1960/1970-tal, med Citesintyg.

485385. PANELVÄGG, jakaranda, "Radikal", IKEA, 1960/1970-tal, med Citesintyg.

Panelsektioner, högsta höjd 200 cm, totalbredd ca 400 cm. Med vitrinskåp, hyllplan, hurtsar m.m.

Bruksslitage, märken samt smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 298