485351. SERVISDELAR, 45 delar, porslin, "Swedish grace", Louis Adelborg, Rörstrand.
5 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 6 entrétallrikar, 12 assietter, kanna, såsskål, 4 uppläggningsskålar, 4 uppläggningsfat.
Bruksslitage. En assiett med nagg. Slitage på guldkanten.