VITRINSKÅP, Carpati, 1900-talets senare hälft.

48529. VITRINSKÅP, Carpati, 1900-talets senare hälft.

Fanerat med ek, vitrindelen inredd med 2 glashyllor och belysning, nedre delen med skåp och 2 lådor. Längd 137, bredd 47, höjd 213 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 7 483