SOFFA, engelsk alm, Karl Johan tidigt 1800-tal.

485290. SOFFA, engelsk alm, Karl Johan tidigt 1800-tal.

Höjd 88 cm.
Bredd 195 cm.
Djup 70 cm.
Sadelgjorden förstärkt undertill.
#485288
#485289.

Slitage.
Förekomst fläckar på tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 88 cm.
Bredd 195 cm.
Djup 70 cm.
#485288
#485289.

Slitage.
Förekomst fläckar på tyget.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 085