VÄGGUR med LAMPETTER, Westerstrands, förgyllda, 1900-tal.

485261. VÄGGUR med LAMPETTER, Westerstrands, förgyllda, 1900-tal.

Väggur, sk guldpendyl, höjd 57 cm, bredd 30 cm.
Lampetter, ett par, höjd 29 cm, bredd 18 cm.
Två nycklar.

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två nycklar.

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 539