LARS NORRMAN. TAVLA, färglitografi 219/310, signerad Lars Norrman, kvinnor med krukor.

485248. LARS NORRMAN. TAVLA, färglitografi 219/310, signerad Lars Norrman, kvinnor med krukor.

Lars Norrman (1915-1979).
Bildmått 33 x 53 cm.
Rammått 58 x 72 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lars Norrman (1915-1979).
Bildmått 33 x 53 cm.
Rammått 58 x 72 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 099