DOKTORSVÄSKA, brunt skinn, tidigt 1900-tal.

485232. DOKTORSVÄSKA, brunt skinn, tidigt 1900-tal.

Nyckel saknas.
Höjd 18 cm.
Storlek 21x47 cm.

Patina och slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas.
Höjd 18 cm.
Storlek 21x47 cm.

Patina och slitage.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 621